Urodziny, imieniny

Jedną z imprez, podczas których warto postawić na barmixa automatycznego barmana, są urodziny! Jubilatowi nie przystoi przecież spędzić całej imprezy w kuchni, aby przygotowywać trunki dla swoich gości. Jest to czas, który powinniście celebrować, najlepiej jak potraficie, a o podniebienia i kubki smakowe zadba nasz automatyczny barman. Pyszne, wspaniale ozdobione koktajle oraz atmosfera przy zabawie w momencie przygotowywania napoju to atuty, które zamienią klasyczną imprezę w wysokiej klasy przyjęcie.

Rodzaje drinków…

Drinki jedne z wielu jakie potrafi przygotować nasz automatyczny barman to: One of USA, Florida Summer, Toxic Waste, Nolan. Są naprawdę pyszne a Ty, jeśli chcesz zasmakować, zarezerwuj już dziś na twoje przyjęcie Weselne lub Poprawiny. Gwarantujemy 100% jakości, 100% zadowolenia oraz 100% super zabawy dla każdego !

Barmix MUST HAVE

Jesteś zainteresowany automatycznym barmanem, ale nie planujesz urodzin lub imienin a maszyna jest „MUST HAVE” na twoim wydarzeniu. Sprawdź, jak prezentuję się nasz barman na innych przyjęciach takich jak impreza firmowa, wieczór panieński lub kawalerski…

Categories:

No responses yet

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *