Urządzenie Barmix na przyjęciu weselnym Barmix na weselu lub poprawinach…

Zastanawiasz się, dlaczego Barmix ma zagościć na twoim przyjęciu weselnym lub na poprawinach? Chcesz, aby ten dzień był naprawdę wyjątkowy ?

Barmix– automatyczny barman to innowacyjna atrakcja, która zachwyca każdego gościa weselnego. Nasz barman tworzy drinki do 15 sekund, przez co każdy może stworzyć swój wymarzony koktajl. Pyszne, wspaniale ozdobione koktajle, oraz atmosfera przy zabawie w momencie przygotowywania napoju to atuty, które zamienią klasyczną imprezę w wysokiej klasy przyjęcie. Nasz automat podobnie jak profesjonalny barman z bardzo dużą precyzją miesza drinki co do 1 ml.

Na ten moment młoda para może wybrać aż 8 zestawów Menu, w którym jest około 10 kolorowych napoi, w tym znajdą Państwo drinki alkoholowe, jak i bezalkoholowe, słodkie lub mniej słodkie. Alkohole, z których nasz barman tworzy koktajle to między innymi: wódka, whisky, gin, biały rum, likier. Gama naszych drinków jest bardzo szeroka, ale co najważniejsze tak jak wcześniej wspomnieliśmy, maszyna do drinków tworzy drinki do 15 sekund, więc spokojnie obsłuży wesele czy poprawiny z bardzo dużą ilością osób.

Jako jedni z nielicznych oferujemy obsługę na przyjęciach, przez co nasz innowacyjny produkt goszcząc na Waszym Weselu, nie będzie nieznaną atrakcją. Wręcz przeciwnie nasza obsługa zadba o to, aby każdy gość przejęcia skorzystał z barmixa oraz zaznajomił się z tą niezapomnianą atrakcją, jaką jest nasz barman.

Rodzaje drinków…Przykładowy drink wykonany przez Barmixa

Drinki jedne z wielu jakie potrafi przygotować nasz automatyczny barman to: Vodka Sunrise, Blue Ocean, Sex On The Beach, Bora Bora, William’s RainbowMalibu Chillout, Envy Cocktail. Są naprawdę pyszne a Ty, jeśli chcesz zasmakować, zarezerwuj już dziś na twoje przyjęcie Weselne lub Poprawiny. Gwarantujemy 100% jakości, 100% zadowolenia oraz 100% super zabawy dla każdego !

Barmix MUST HAVE

Jesteś zainteresowany automatycznym barmanem, ale ślub oraz przyjęcie weselne jest już za Tobą? Może Twoje Wesele na razie nie jest w planach, a nasza maszyna jestMUST HAVE” na twoim wydarzeniu. Sprawdź, jak prezentuję się nasz barman na innych przyjęciach takich jak urodziny lub imieniny…

Categories:

One response

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *