Wieczór Panieński, Wieczór Kawalerski

Nie każdy miał okazję organizować wieczór panieńskie lub wieczór kawalerski ale na pewno każdy miał przyjemność pomagać w takim organizowaniu. Każdy zastanawia się, jak sprawić by wieczór ten był oryginalny i zapadł w pamięć przyszłej Panny Młodej/ Pana Młodego oraz reszty uczestników ? Striptizer lub striptizerka  wydaje Wam się być oklepanym pomysłem?

Każdy szuka spektakularnego show, które jednocześnie zaskoczy i zaangażuje wszystkich uczestników do wspólnej zabawy? Naprzeciw oczekiwania jest barmix, który doskonale sprawdzi się na przyjęciach takich jak wieczór panieński oraz wieczór kawalerski !

Każdy będzie się zastanawiał zapewne co to takiego. Otóż jest to Automatyczny barman posiadający 8 zaprogramowanych menu, po około 10 drinków w każdym, co daje kombinację 80 różnych napojów przygotowywanych w 15 sekund. Będzie prezentował swoje najlepsze umiejętności, a to wszystko w towarzystwie odpowiednio dobranej muzyki. Podczas zabawy przy samym użytkowaniu przez uczestników przygotowywane są wspaniałe drinki dla Waszych gości.

Już nie mogę się doczekać zaskoczenie przyszłej Panny Młodej lub Pana Młodego, którzy otrzymują taką atrakcję jako niespodziankę. Jest to również świetna forma prezentu, którą każdy może wręczyć bliskim lub przyjaciołom niezależnie od okoliczności. Mobilny barman barmix poprzez swoją innowacyjność oraz nowość na rynku będzie integrował wszystkich uczestników imprezy, niezależnie od płci, jak i wieku. Jednym słowem pomoże on stworzyć unikalny klimat Waszego przyjęcia.

Barmix MUST HAVE

Jesteś zainteresowany automatycznym barmanem, ale nie planujesz wieczoru panieńskiego lub wieczoru kawalerskiego, a maszyna jest „MUST HAVE” na twoim wydarzeniu. Sprawdź, jak prezentuję się nasz barman na innych przyjęciach takich jak urodziny lub imieniny…

 

Categories:

No responses yet

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *