Dlaczego warto skorzystać z mobilnej fotobudki?

Planujesz własne wesele? A może jesteś na etapie organizacji innego, naprawdę dużego przyjęcia? Zastanawiasz się nad odpowiednią oprawą, która pozwoli Tobie i Twoim bliskim 'zatrzymać’ wspomnienia i cieszyć się nimi także później? Jeżeli tak, to poniższy artykuł powstał specjalnie dla Ciebie. Opowiemy w nim o tym, dlaczego zdecydowanie warto zdecydować się na skorzystanie z mobilnej fotobudki. Dlaczego cieszy się ona aż tak dużym zainteresowaniem? Jak konkretnie się prezentuje? Zapraszamy do lektury!

Czym jest mobilna fotobudka?

Zanim opowiemy o tym, dlaczego wynajęcie mobilnej fotobudki może okazać się korzystne, odpowiedzmy w ogóle na pytanie, co to jest? Otóż fotobudki są wynajmowane zarówno przez osoby prywatne, jak i przez całe firmy. To zautomatyzowane urządzenie, które umożliwia wykonywanie serii zdjęć. To jednak jeszcze nie wszystko! Wykonane zdjęcia, są drukowane na miejscu i co najlepsze — nie zajmuje to zbyt wiele czasu. Pierwsza fotobudka powstała w 1925 roku i można było z niej korzystać w Nowym Yorku. Współcześnie możemy wyróżnić wiele rodzajów fotobudek, a my w tym artykule chcielibyśmy się skupić konkretnie na fotoprzyczepce.

Mobilna fotobudka i jej zalety

Stworzenie idealnego, również plenerowego przyjęcia, jeszcze nigdy nie było tak proste, jak teraz. Wybór profesjonalnej, mobilnej fotobudki, z całą pewnością nie tylko zachwyci uczestników imprezy, ale i sprawi, że wyjątkowymi chwilami, będzie można cieszyć się jeszcze przez długi czas po zakończeniu imprezy. 

Wariant mobilny może zostać umieszczony w praktycznie dowolnym miejscu, co pozwala na bardzo łatwe, rozplanowanie całej imprezy. Bez obaw o to, że fotobudka zagości w niewidocznej, albo trudnodostępnej przestrzeni. A jakie są jeszcze zalety mobilnej fotobudki? Bez wątpienia to, że nie musi ona zajmować na stałe miejsca w danym obiekcie, czy też w niedalekiej odległości od niego, np. w ogrodzie. To osoba organizująca przyjęcia zadecyduje, czy chce w ogóle z takiej atrakcji skorzystać.

Przyczepia Niewiadów i wszystko, co warto o niej wiedzieć

Skoro tutaj trafiłeś, to być może wiesz, że korzystając z naszej oferty, możesz zdecydować się na wynajęcie wyjątkowej fotobudki w przyczepie. Przyczepa Niewiadó

w, bo to właśnie o niej mowa, jest pamiątką z czasów PRL-u. Została wyprodukowana przez lidera wytwórstwa polskich przyczep kempingowych, co czyni ją jeszcze bardziej wyjątkową. Model, którego wynajęcie proponujemy, został wyprodukowany w 1973 roku w Niewiadowie. 

Aktualnie przyczepa jest całkowicie odrestaurowana — zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz, w efekcie czego, powstała wyjątkowa, mobilna fotobudka. Oprócz tego, że z całą pewnością stanie się ona atrakcją każdego przyjęcia, trudno zaprzeczyć również temu, że będzie przykuwała uwagę gości!

Nasza fotobudka w przyczepie zachwyca swoim perłowym kolorem w odcieniu złota. To ekskluzywny 'pojazd’, który świetnie odnajdzie się zarówno na bardzo nowoczesnych, jak i całkowicie tradycyjnych przyjęciach. We wnętrzu na gości czeka bardzo nietypowa kanapa, która może pomieścić aż sześć osób. Jej obecność pozwoli na stworzenie wielu, wyjątkowych fotografii, nawet w większym gronie!

Co jeszcze sprawia, że nasza przyczepa zachwyca?

Proponując usługi naszej mobilnej fotobudki, postawiliśmy sobie za cel, aby jej wnętrze było dopieszczone pod każdym, nawet najmniejszym względem. Z tego też względu całość została oświetlona specjalnymi światełkami LED, tak aby fotografie prezentowały się nienagannie. Nie musisz martwić się o to, że będą nadmiernie prześwietlone, albo w zupełnie drugą stronę — ciemne. 

Warto wspomnieć także o wykorzystaniu przez nas nowoczesnego ekranu dotykowego, którego przekątna 17 cali, gwarantuje najwyższą jakość zdjęć. Ich wykonanie będzie na tak wysokim poziomie, że bez trudu dostrzeżecie wszystkie, najmniejsze szczegóły. Zdjęcia w naszej fotobudce są wykonywane w formacie 5×10, 10×10 i 10×15. W zależności od potrzeb mogą później stać się np. wyjątkowym elementem albumu. Jedno jest pewne — będą wspaniałą pamiątką!

Dostosuj mobilną fotobudkę Niewiadów do swoich indywidualnych potrzeb

Planujesz bardzo eleganckie przyjęcie? A może chcesz, aby na Twojej uroczystości dominował styl boho? Impreza w nadmorskim klimacie, która kojarzy się z plażą, piaskiem i… wolnością? Decydując się na wynajęcie naszej mobilnej fotobudki Niewiadów, możesz skorzystać z wielu, różnych rozwiązań. 

Przygotowaliśmy sporo różnorodnych dodatków, które pozwalają na udekorowanie przyczepki zgodnie ze swoją koncepcją. Z pewnością pomogą w tym wymienne tła, czy tematyczne dekoracje. To najlepszy dowód na to, że wnętrze fotobudki wcale nie musi prezentować się nudnie i nijako. Wręcz przeciwnie — może zachwycać i idealnie wpasowywać się w klimat całego wesela, czy innego, organizowanego przyjęcia.

Dodatki do fotobudki, które pozwolą jeszcze bardziej cieszyć się przyjęciem

Ogromna dbałość o wszystkie, nawet najmniejsze detale to coś, co sprawia, że duża liczba klientów jest bardzo zadowolona z wyboru naszej mobilnej fotobudki. O co zadbaliśmy? Oczywiście, możliwe jest skorzystanie z proponowanych przez nas rekwizytów i akcesoriów do zdjęć. Ich obecność daje gwarancję tego, że żadne wykonane zdjęcie, nie będzie prezentowało się nudnie!

Wręcz przeciwnie|! Tabliczki, śmieszne napisy, ozdobne ranki, kapelusze, peruki, maski, okulary, a nawet… sztuczne wąsy, pozwolą na stworzenie niepowtarzalnego klimatu. A oglądanie później takich fotografii, wywoła uśmiech na twarz i przywoła miłe wspomnienia. Dodatkowo możliwe jest zdecydowanie się także na Księgę Gości, która może zagościć w strefie chilloutu obok fotobudki. Na tę strefę składają się wygodne leżaki i stolik. Gdy dodamy do tego jeszcze piękną girlandę z żarówkami, otrzymamy idealną przestrzeń do stworzenia wyjątkowych zapisków.

Jak działa fotobudka?

Wiesz już, że wybór mobilnej fotobudki na przyjęcie, to świetny pomysł, aby stworzyć dla swoich gości przestrzeń, w której będą mogli, dosłownie — uwiecznić wspomnienia. Robienie zdjęć jeszcze nigdy nie było tak proste, jak teraz! Fotokabina jest wyposażona w odpowiedni sprzęt fotograficzny, a także wspomniany dotykowy ekran oraz drukarkę. Nie brakuje również opisywanych już przez nas dodatków i akcesoriów, które bez wątpienia pobudzają kreatywność i pozwalają na stworzenie wielu, wystrzałowych zdjęć. Warto pamiętać o tym, że automat wykonuje zdjęcia bardzo szybko, dlatego konieczna jest dosłownie — ekspresowa zmiana ustawienia lub wymiana dodatków. Chyba nie musimy mówić o tym, że taka sytuacja na przyjęciu, dodaje jeszcze więcej frajdy!

Najważniejsze zalety fotobudek — zaskocz bliskich na organizowanym przyjęciu

O zaletach korzystania z fotobudek można mówić przez naprawdę długi czas. Jej wybór na organizowane przez siebie przyjęcie, pozwala dosłownie — cieszyć się nieograniczonymi możliwościami. Do ogromnych zalet fotobudek należy zaliczyć, chociażby to, że na wydruk nie trzeba czekać długo. Wręcz przeciwnie — fotografiami można cieszyć się już po dosłownie kilkunastu sekundach. Trudno zaprzeczyć również temu, że mobilne fotobudki są tą wyjątkową przestrzenią, w której imprezy… rozkręcają się same. Zmiana dodatków, konieczność szybkiego ustawienia, tak aby wszyscy byli odpowiednio widoczni, wreszcie — możliwość korzystania z nich w kilka osób. 

To wszystko sprawia, że korzystanie z fotobudki staje się niezapomnianą przygodą! Jeżeli na swoim przyjęciu chcesz skorzystać z usług fotografa, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby dodatkowo nie móc zdecydować się także na wybór fotobudki. A już, szczególnie że te zdjęcia robione w jej wnętrzu, mogą zostać 'zabrane’ przez gości do domu.

Jeżeli szukasz sposobu na to, aby naprawdę zaskoczyć swoich gości, a jednocześnie zależy Ci na tym, aby planowane przez Ciebie przyjęcie, było wyjątkowym wydarzeniem, to jesteśmy przekonani, że zdecydowanie się na fotobudkę, okaże się maksymalnie satysfakcjonujące. Mobilna fotobudka Niewiadów to rozwiązanie zarówno na mniejsze, jak i większe przyjęcia. Zadbamy o to, aby jej wygląd i wyposażenie, idealnie odpowiadało potrzebom Twojego wydarzenia. Serdecznie zapraszamy.

Categories:

No responses yet

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *