Barmix-automatyczny barman…

Barmix to automatyczny barman, który wyglądem przypomina większy ekspres do kawy, alesłuży do przygotowania kolorowych drinków z procentami oraz koktajli bezalkoholowych. Maszyna ma solidną konstrukcję stalową ocynkowaną, jest wysoka na 75 centymetrów, szeroka na 70 centymetrów i głęboka na 45 centymetrów. Automat waży 45 kilogramów.

Inteligentna maszyna do drinków…

Barmix to urządzenie zaawansowane technologicznie w atrakcyjnym designie i “opakowaniu”. Na obudowie Barmixu znajduje się klawiatura z numerami, poprzez którą wybieramy ulubiony drink oraz tablet (wyświetlacz LCD: 10 cm x 3 cm), na którym pojawiają się wskazówki, jak możemy krok po kroku przygotować swój ulubiony napój. Maszyna jest na tyle inteligentna, że wykrywa szklanki i poziom napełnienia komór (w przypadku Barmix Optimale) poprzez specjalne czujniki zainstalowane w konstrukcji.

80 rodzajów drinków…

Barmix posiada 8 zaprogramowanych menu, po 10 drinków w każdym, co daje kombinację 80 różnych napojów. Koktajle alkoholowe lub bez procentów są przygotowywane na bazie: wódki, białego rumu, ginu, whisky oraz malibu, a w każdej opcji menu jest zawarty przynajmniej jeden drink bezalkoholowy(chodź maszyna daje możliwość wyeliminowania alkoholu z każdego drinku za pomocą klawiatury numerycznej oraz opcji ustawiania ilości alkoholi od 0 do 80 ml.)

Zarezerwuj nas na różne eventy…

Doskonale się sprawdza podczas wesel, urodzin, komunii, imprez firmowych, wieczorów panieńskich i kawalerskich, oraz wielu innych imprez.

WeselePoprawiny

Zastanawiasz się dlaczego Barmix ma zagościć na twoim przyjęciu weselnym?

UrodzinyImieniny

Jedną z imprez, podczas których warto postawić na barmixa Automatycznego barmana, są urodziny! 

Wieczór PanieńskiWieczór Kawalerski

Każdy zastanawia się, jak sprawić by wieczór ten był oryginalny i zapadł w pamięć przyszłej Panny Młodej lub Pana Młodego oraz reszty uczestników?

skonatktuj się z nami 

.ZADZWOŃ DO NAS I DOWIEDZ SIĘ WIECEJ NA TEMAT NASZEJ OFERTY…

Podpisz umowę

ABY ZAERZERWOWAĆ TERMIN PODPISZ UMOWĘ ORAZ WPŁAĆ ZADATEK… 

WYBIERZ MENU

BARMNA POSIADA AŻ 8 MENU, WYBIERZ ODPOWIEDNIE DLA CIEBIE I TWOICH GOŚCI…

SZCZEGÓŁY 

A TERAZ TYLKO Z GÓRKI… ZAWOZIMY BARMIXA NA MIEJCE 

CZAS NA IMPREZĘ 

NASZA FIRMA WSZYTKO USTAWI I DOPNIE NA OSTATNI GUZIK, BARMAN BĘDZIE GOTOWY DO OBSŁUGIWANIA…

ODBIÓR 

PO UROCZYSTOŚCI OBIERAMY BARMIXA… 

Sprawdź menu naszego Barmixa