Maszyna do pisania jako Księga Gości…

Czy jesteś zmęczony typową księgą gości z listą nazwisk, w której goście weselni najczęściej podpisują się i mijają? Twój ślub nie musi być taki jak każdy inny. Jest wiele kreatywnych sposobów, aby zobaczyć, kto pomógł ci świętować twój wyjątkowy ślub i sporządzić listę wszystkich gości, którzy przybyli, aby dzielić radość z Waszego ślubu.

Księga gości weselnych to pamiątka, która służy do zapisywania życzeń i wiadomości od gości weselnych. Może być ręcznie wykonana lub gotowa do użycia, a jej wygląd może być dowolny – od prostego notesu po elegancki album ze zdjęciami. Pamiętaj, że ważne jest, aby księga gości była przyjazna dla gości i umożliwiała im wyrażenie swoich życzeń w przyjemny sposób.

Księga gości weselnych to zawsze świetny sposób na zapamiętanie wyjątkowego czasu spędzonego z gośćmi na weselu. Zastanów się nad dopasowaniem motywu księgi gości do ogólnego motywu imprezy weselnej. Zrób „książkę” pełną szczerych wiadomości. Głównym składnikiem świetnej księgi gości są przede wszystkim pamiątkowe wpisy od gości. Zainspiruj ich do wyrażania siebie. Pozwól swoim gościom napisać najlepsze życzenia, podzielić się radami, napisać śmieszne opowiadanie, ułożyć wiersz lub przypomnieć sobie ulubioną historię o Was. W rzeczywistości te pomysły i alternatywy dla księgi gości to świetny sposób na zapamiętanie wszystkich osób, które pomogły ci świętować wielki dzień. Po uroczystości możecie zabrać ze sobą księgę gości na miesiąc miodowy, aby poczytać ja ze swoim małżonkiem lub małżonką.

Nasza firma wyszła z inicjatywą która jest nowością na rynku Polskim.

Jest to jedyna w swoim rodzaju odrestaurowana Maszynistka- czyli ręczna maszyna do pisania z czasów XX w. W naszych rękach została zaadaptowana jako retro księga gości na przyjęcia weselne, urodzinowe, jubileuszowe i nie tylko. Maszyna marki RHEINMETALL KLEIN to wspaniałe urządzenie które z pewnością zachwyci każdego gościa na Waszym przyjęciu. 

Na cudownym weselu znajdują się wymarzone dodatki na Wasz ślub. U nas znajdziesz na przykład piękne motywy do księgi gości weselnych w formie maszyny do pisania. Z łatwością dopasujesz ją do wszystkich innych elementów, których potrzebujesz podczas swojej uroczystości.

Zarezerwuj już dziś naszą maszynę do pisania !