Telefon życzeń – Księga Gości Audio w stylu retro. Jak to działa?

Nasz niesamowity żółty Telefon życzeń pełni funkcję Audio Księgi Gości, służy do nagrywania życzeń gości zaproszonych na Waszą uroczystość. Telefon życzeń to prawdziwy hit!

Jak to działa? To bardzo proste…Na początek musicie nagrać wiadomość powitalną, którą usłyszy każdy gość po podniesieniu słuchawki. Następnie udostępniasz urządzenie gościom, w ten sposób mają możliwość nagrania dla Was życzeń, wiadomości, własnych przemyśleń itp. I tu zaczyna się prawdziwa zabawa i innowacja! Kreatywność gości nie zna granic. Na koniec otrzymujecie od nas życzenia w formie cyfrowej. Dzięki niemu będziecie mogli wrócić do emocji towarzyszących  Wam podczas minionej uroczystości.

Nasz telefon życzeń przyjrzyj mu się bliżej

Idealnie wpasuje się do stylu imprezy, którą organizujecie. Jego ciepła i uniwersalna barwa sprawdzi się podczas uroczystości w stylu rustykalnym, boho jak również w eleganckim stylu glamour. Wszak kolor żółty oznacza światło i majestat, ponieważ jest bliski symbolice bieli przejmuje on także symbolikę złota. Jak wiemy kolor żółty przyciąga uwagę i poprawia nastrój!

To małe, lekkie i zgrabne urządzenie możecie Państwo umieścić w dowolnym miejscu. Wspaniale zaprezentuje się na elegancko przystrojonym stoliku przed wejściem na salę weselną lub lokalu. Nie wspominając już o tym, jakie niesamowite wrażenie zrobi na Państwa gościach, gdy stanie w specjalnie przygotowanym miejscu na sali. Z pewnością nikt nie przejdzie obok niego obojętnie…a mało tego każdy zaproszony uczestnik będzie zastanawiał się w jakim celu zostało ono tutaj ustawione. A nie jednym „starszym gościom” łza wzruszenia zakręci się w oku na widok reliktu przeszłości, wspominając dawne dobre czasy:)

Świetna zabawa i niezapomniana pamiątka…na wesele, przyjęcia i inne uroczystości

Nie może go zabraknąć na Waszej uroczystości. Przekonacie się, o tym jak fantastyczną alternatywą dla księgi gości w wersji pisanej, jest nasz Telefon życzeń. Prawdziwa bomba na imprezach, weselach, eventach i uroczystościach! Z pewnością uczestnicy docenią tę atrakcję i będą się przy niej świetnie bawić. Wszakże składanie życzeń to ważny moment każdej uroczystości…niekiedy wzruszający…a innym razem towarzyszy mu mnóstwo śmiechu i radości. Wspaniale jest utrwalić to w wersji audio.  A czy spotkaliście się kiedyś z taką sytuacją, że wśród tłumu gości życzenia składane są pospiesznie i haotycznie? Dajmy gościom drugą szansę.Gdy impreza się rozkręci pozwólmy im nagrać dla Was niezapomniane życzenia żartobliwe lub poważne… które zostaną z Wami na lata. Wyobraźcie sobie tylko jak, to jest usłyszeć życzenia, anegdoty dotyczące Waszej osoby, piosenki, dowcipy, które zostały nagrane przez Waszych najbliższych rodzinę i przyjaciół. Nie mówiąc już o tym, jak to będzie odsłuchać ich po kilku latach. Takie wspomnienia wywołają mnóstwo emocji i wzruszeń.

 

Categories:

Tags:

No responses yet

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *